Добредојдовте на автоматски врати BESTAR!
info@bestardoors.com

Поцинковани цевки Вратило

Краток опис:

1 "(33.25-33.35mm) топла натопи поцинкувани челични цевки за вратило ролетна врата. 


  • ФОБ Цена: 10-11 USD / парче
  • Мин. Количина за нарачка: 25 тони
  • Набавка Способност: 100 тони / ден
  • Вчитување пристаниште: Тијанџин / Тангшан
  • Начин на плаќање: ТТ

детали за производот

Тагови производ

1 "(33.25-33.35mm) топла натопи поцинкувани челични цевки за вратило ролетна врата. Сите наши поцинковани цевки направени од страна на Кина врвот челичарници, квалитетот е на прво место.

Поцинковани цевки инспекција пред испорака

Поцинковани цевки Акции

0001-ролери блендата-врата-поцинкувани цевки вратило


  • Претходно:
  • Следно:

  • Прашање Сега
    • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво