Добредојдовте на автоматски врати BESTAR!
info@bestardoors.com

Добредојдовте на BESTAR

BESTAR автоматски врати копродукции, Ltd, основана во 2006 година, е водечки производител на автоматски врати во Кина.
Во изминатите 11 години, ќе се фокусира на развивање, дизајнирање и производство на ролери врати и раздели врати, и сега имаме извезуваат во повеќе од 20 + земји.

Што правиме

Ролери врата и пресек врати Галерија

Зошто Изберете нас

11+ години производство и извоз искуство. Професионални за САД стандард гаражни врати, commecial врати и hardwares. Специјализираат во Австралија тип ролери врати и додатоци.
Зошто Изберете нас
 • 11+ години <br/> на искуство

  0111+ години
  искуство

  11+ години искуство на развивање, дизајнирање и производство на гаражни врати, извозот во САД, Канада, Австралија, Перу, Обединетите Арапски Емирати ...
 • Силен <br/> R & D сила

  02Силен
  R & D сила

  Професионални технички тим, постојано се фокусира на R & D нов стил на гаражни врати и комерцијални врати
 • Обезбедување на квалитет <br/>

  03квалитет
  за осигурување

  Строга контрола на квалитетот, од суровина набавка, производство, пакување на пратката.
 • Еден Стоп Референци <br/>

  04Еден Стоп
  Референци

  Целиот спектар на автоматски систем за врати, како ролери врати, пресек врати, контрола на мотори, хардвер и додатоци.
 • Стручната служба <br/> продажба

  05Професионален
  продажбата на Услугата

  24/7 услуги и поддршка ќе биде подготвен да се направи ефикасно решенија гаражни врати за вас.
 • Конкурентни <br/> Цена

  06Конкурентна
  цена

  Фабрика директни, ниска цена. Најдобра поддршка на политиката на цените ќе ве натера да стане многу повеќе се посилна.
во врска со

Добредојдовте да се приклучат Нашата глобална мрежа на дилери

11+ години производство и извоз искуство

САД Стандард Гаражни врати и комерцијални врати

Австралија ролер за врати и додатоци

Придружи ни се

центар за вести

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион