Добредојдовте на автоматски врати BESTAR!
info@bestardoors.com

најлон рачка

Краток опис:

Нашите рачката е направена од високо квалитетен материјал, најлон материјал, кој е издржлив и тешки дизајн. Никогаш не се прекине кога нормална употреба со рака.


  • ФОБ Цена: 0,3-0,4 долари / ЕЕЗ
  • Мин. Количина за нарачка: 500 парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Компјутери / ден
  • Вчитување пристаниште: Гуангжу / Шенжен / Тијанџин
  • Начин на плаќање: LC / ТТ

детали за производот

Тагови производ

Нашите рачката е направена од високо квалитетен материјал, најлон материјал, кој е издржлив и тешки дизајн. Никогаш не се прекине кога нормална употреба со рака.

Технички Датум

Бр

точка

спецификација

1

Име на производ

Висока јачина најлон рачка

2

модел

БС-01

3

должина

135mm

4

ширина

25мм

5

Висина

40мм

Висококвалитетен најлон рачка

01-ролери врата најлон рачка-изложбен салон

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Прашање Сега
    • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме