Добредојдовте на автоматски врати BESTAR!
info@bestardoors.com

ролери

Краток опис:

Овие ролки направени од челик стебло и гума најлон. Најлон школки работи околу челични тркала, за крајната комбинација на тивка и издржливи.


  детали за производот

  Тагови производ

  Овие ролки направени од челик стебло и гума најлон. Најлон школки работи околу челични тркала, за крајната комбинација на тивка и издржливи.

  Ролни

  201-Секциска надземни-Гаража-врата-Harware-Торзија-Пролет-зависат-ролери

  72,000 Pcs Nylon Rollers Ready Move to Canada


 • Претходно:
 • Следно:

 • Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни