Mirë se vini në dyer automatike Bestar!
info@bestardoors.com

rul

Përshkrim i shkurtër:

Këto rollers të bëra nga një rrjedhin çeliku dhe një gomë najloni. Predha najloni drejtuar rreth rrota çeliku, për kombinimin përfundimtar të qetë dhe të qëndrueshme.


  Detail Product

  Produkt Tags

  Këto rollers të bëra nga një rrjedhin çeliku dhe një gomë najloni. Predha najloni drejtuar rreth rrota çeliku, për kombinimin përfundimtar të qetë dhe të qëndrueshme.

  rollers

  201 seksional-indirekte-Garage-Door-Harware-rrotullim-Spring-varen-Roller

  72,000 Pcs Nylon Rollers Ready Move to Canada


 • Previous:
 • Next:

 • Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck