Kush Jemi Ne

Kush Jemi Ne

Bestar Automatic Dyer Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, është një prodhuesi kryesor i dyerve qepen rul dhe dyert sektorial overehead në Kinë. 

Prodhuesi kryesor i Roller Shutter Dyer & dyert sektorial indirekte

Në 11 vitet e fundit, ne vazhdimisht të përqëndrohet në zhvillimin, projektimin dhe prodhimin e produkteve automatike dyer dhe tani ne kemi paraqitur në 5 qytete dhe të punësuar mbi 150 njerëz.

Ne kemi kaluar vërtetimin e ISO9001: 2000 sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe ISO 14001: 2004 sistemit të menaxhimit të mjedisit, të gjitha produktet tona janë plotësisht në përputhje me 3C, CE dhe rregullimin UL.

02-Roller-Door seksional-Door-Garage-Door-Factory

Partner Preferred juaj për Roller Shutter Dyer & dyert sektorial indirekte

Kur ju keni zgjedhur dyert Bestar garazh për shtëpinë tuaj ose seminar, ju mund të gëzojnë bukurinë, sigurinë dhe qetësi e saj. 24/7 Shërbimi & Mbështetje ekipi do të jetë gati për ju në çdo kohë.

Deri në fund të vitit 2016, ne kemi eksportuar në mbi 20 vende, të tilla si SHBA, Kanada, Meksikë, Brazil, Columbia, Australi, Japoni, Kore, Singapor, Tajlandë, Vietnam, Emiratet e Bashkuara Arabe, Katari, Arabia Saudite dhe kështu me radhë, shumë prej ata janë bërë kompania lider në tregun lokal automatike dera.

03-Roller-Door seksional-Door-Garage-Door-Partner