Mirë se vini në dyer automatike Bestar!
info@bestardoors.com

Mirë se vini në Bestar

Bestar Automatic Dyer Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, është një prodhuesi kryesor i dyerve automatike në Kinë.
Në 11 vitet e fundit, ne fokusohemi në developping, projektimin dhe prodhimin e dyerve rul dhe dyert e tërthorta, dhe tani ne kemi eksportuar në mbi 20 + vende.

Çfarë bëjmë ne

Roller Door & sektorial Doors Gallery

pse na zgjodhet ne

11+ vite prodhimit dhe përvojë të eksportit. Profesional për SHBA dyert e garazheve standarde, dyer commecial dhe hardwares. Specializuar në Australi dyert lloji rul dhe pajisje.
pse na zgjodhet ne
 • 11+ Vite <br/> Experience

  0111+ Years
  Experience

  11+ vjet përvojë e developping, projektimin dhe prodhimin e dyerve garazh, eksport në SHBA, Kanada, Australi, Peru, Emiratet e Bashkuara Arabe ...
 • Fortë <br/> R & D forca

  02i fortë
  R & D forca

  ekip profesional teknik, vazhdimisht fokusohet në R & D stil të ri të dyerve garazh dhe dyer komerciale
 • Sigurimi i cilësisë <br/>

  03Quality
  Assurance

  sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë, nga lëndët e para ndihmuese, prodhim, paketim të dërgesës.
 • One Stop <br/> Shopping

  04One Stop
  Shopping

  Gamë të plotë të sistemit të dyerve automatike, të tilla si dyer rul, dyert e tërthorta, motorët e kontrollit, pajisje dhe pajisje.
 • <br/> Sales Professional Shërbimi

  05Professional
  Sales Shërbimi

  24/7 Shërbimi & Mbështetje ekipi do të jetë gati për të bërë zgjidhje efikase nga garazhi për ju.
 • Konkurruese <br/> Price

  06Konkurruese
  Price

  Fabrika e drejtpërdrejtë, çmim të ulët. Çmimi politika më të mirë mbështetje do të bëjë që ju të bëhet shumë më e fortë.
për

Mirëpritur të bashkohet Global tonë tregtar Rrjeti

11+ Vite Prodhimi dhe eksport Experience

USA Standard Garage Doors & Commercial Dyer

Australia Dyer Lloji rul & Accessories

Bashkohu me ne

News Center

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën