Добредојдовте на автоматски врати BESTAR!
info@bestardoors.com

ролери врати

Краток опис:

Нашите ролетни врати понуди поголема безбедност, побрзо акција, значително ја намалува загубата на топлина и бучавата. Тоа е докажано да биде посигурен, побезбедна и посилна отколку традиционалните врати и бара помалку одржување. Тоа е совршено решение за сите модерни згради.


  детали за производот

  Тагови производ

  Нашите ролетни врати понуди поголема безбедност, побрзо акција, значително ја намалува загубата на топлина и бучавата. Тоа е докажано да биде посигурен, побезбедна и посилна отколку традиционалните врати и бара помалку одржување. Тоа е совршено решение за сите модерни згради. 

  Технички Датум

  Бр точка спецификација
  1 Име на производ Ролетна врата
  2 материјал PPGI
  3 PPGI Дебелина 0.47-0.50mm
  4 PPGI слој Топ 5 + слој 20um / Назад слој 5 + 10um
  5 P [PGI боја Бело / беж / црна
  6 област Макс врата Висина 6 метри, ширина 6 милиони
  7 отворање режим Рачно или електрични
  8 апликација Комерцијални врата ролетни, врати блендата индустриски ролери, вратата блендата станбени ролери

  проекти

  50-Roller-бленда-врата-Гаража врата

  пакување

  10-Roller-бленда Врати пакување

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили