Mirë se vini në dyer automatike Bestar!
info@bestardoors.com

Roller Doors

Përshkrim i shkurtër:

Tona dyer qepen rul ofrojnë siguri më të lartë, veprim më të shpejtë, në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon humbjen e nxehtësisë dhe e ndotjes nga zhurma. Kjo është provuar të jenë më të besueshme, më të sigurt dhe më të fortë se dyert tradicionale dhe kërkon mirëmbajtje më pak. Kjo është zgjidhje e përkryer për të gjitha ndërtesat moderne.


  Detail Product

  Produkt Tags

  Tona dyer qepen rul ofrojnë siguri më të lartë, veprim më të shpejtë, në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon humbjen e nxehtësisë dhe e ndotjes nga zhurma. Kjo është provuar të jenë më të besueshme, më të sigurt dhe më të fortë se dyert tradicionale dhe kërkon mirëmbajtje më pak. Kjo është zgjidhje e përkryer për të gjitha ndërtesat moderne. 

  Data teknike

  Jo. artikull Specifikim
  1 Emri i produktit derë rul qepen
  2 material PPGI
  3 PPGI Trashësia 0.47-0.50mm
  4 PPGI Veshje Top Veshje 5 + 20um / Back Veshje 5 + 10um
  5 P [PGI ngjyrave Bardhë / ngjyrë bezhë / Black
  6 Zona Max derë Lartësi 6m, 6m width
  7 Mode hapja Manuale ose elektrike
  8 Aplikacion Commercial dyer qepen rul, industriale qepen rul dera, rul banimi dera qepen

  projektet

  50-Roller-Shutter-Door-Garage Door-

  paketim

  10-Roller-Shutter-Doors-Paketimi

   


 • Previous:
 • Next:

 • Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree