Mirë se vini në dyer automatike Bestar!
info@bestardoors.com

Handle najloni

Përshkrim i shkurtër:

trajtojë ynë është bërë nga materiale najloni me cilësi të lartë, i cili është i fortë dhe të rëndë të projektimit. Asnjëherë mos prishen kur përdorimi normal me dorë.


  • FOB Çmimi: USD 0,3-0,4 / Cope
  • Min. Rendit Sasia: 500 copë
  • Furnizimi Aftësia: 10.000 copë / Dita
  • Loading Port: Guangzhou / Shenzhen / Tianjin
  • Kushtet e pagesës: LC / TT

Detail Product

Produkt Tags

trajtojë ynë është bërë nga materiale najloni me cilësi të lartë, i cili është i fortë dhe të rëndë të projektimit. Asnjëherë mos prishen kur përdorimi normal me dorë.

Data teknike

Jo.

artikull

Specifikim

1

Emri i produktit

Lartë Forca Nylon Handle

2

model

BS-01

3

gjatësi

135mm

4

gjerësi

25MM

5

lartësi

40mm

High Quality Handle Nylon

01-rul-derë-najloni-të trajtuar-sallë ekspozite

 


  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star