Mirë se vini në dyer automatike Bestar!
info@bestardoors.com

Commercial Dyer vertikale Lift

Përshkrim i shkurtër:

ThermoLock ™ Modeli i Avancuar Seria 810 është dyert të fortë dhe më të termikisht efikas në Bestar produktit line-up. 3 "Trashësia e izolimit poliuretani dhe gome shpërbërjes termike bën ato dyer të ngrohjes dhe të ftohtë rezistente, ndërsa gjuha-dhe-zakon të përbashkët ndihmon të nënshkruar nga era, shiu dhe bora. Prodhuar me shtresë të nxehtë-zhytur galvanizuar dhe 3 fazë pikturë çelikut, ajo është projektuar për t'i bërë ballë kushteve të vështira të motit dhe është zgjedhja e preferuar për hapje të mëdha, ku performanca termike dhe qëndrueshmëri janë thelbësore.


  • Efficiency termik: R Vlera = 26.10
  • Panel ndërtimi: Çeliku + poliuretani Insulation + çeliku
  • Dizajni përbashkët: Tongue dhe seksion zakon me pushim të plotë termike

Detail Product

Produkt Tags

ThermoLock ™ Modeli i Avancuar Seria 810 është dyert të fortë dhe më të termikisht efikas në Bestar produktit line-up. 3 "Trashësia e izolimit poliuretani dhe gome shpërbërjes termike bën ato dyer të ngrohjes dhe të ftohtë rezistente, ndërsa gjuha-dhe-zakon të përbashkët ndihmon të nënshkruar nga era, shiu dhe bora. Prodhuar me shtresë të nxehtë-zhytur galvanizuar dhe 3 fazë pikturë çelikut, ajo është projektuar për t'i bërë ballë kushteve të vështira të motit dhe është zgjedhja e preferuar për hapje të mëdha, ku performanca termike dhe qëndrueshmëri janë thelbësore.

Data teknike

Jo.

artikull

Features dhe Përfitimet

1

Produkt

Dyer komerciale

2

R-Vlera

26.10

3

Izolimi

CFC poliuretani të lirë me densitet 55kg / m³

4

panel ndërtim

Çelik + poliuretani + çeliku

5

panel Trashësia

75mm (3 ')

6

panel Lartësia

530mm (21 "), 610mm (24")

7

panel Projektimi

4 ribbed me Woodgrain cilësi

8

Trashësia çeliku

0.45mm (26gauge) e brendshme dhe të jashtme

9

Veshja e Painting

Hot-zhytur galvanizuar, primer poliestër dhe ngjyrosja pardesy

10

Dizajn të përbashkët

Gjuhën dhe zakon seksion me Pushim plotë termike

11

Ngjyrë

e bardhë

Ashensor vertikale komerciale Doors

20-Commercial-sektorial-indirekte-Garage-Door-vertikale-Lift

Dyer komerciale Lift Lloji

10 seksional-indirekte-Door-Commercial-Garage Door-

 


  • Previous:
  • Next:

  • Enquiry TANI
    • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key